خلاصه ای از تاریخچه شرکت پویان ارتباط پردیس(پاپ نت)

 

این شرکت در سال 1380با هدف ارائه سرویس های اینترنت و بسط و توسعه تکنولوژی IT و با کسب مجوز ISP به عنوان اولین شرکت اینترنتی با پرسنل مجرب و آشنا به شبکه های مخابراتی و ارتباطات در استان تأسیس و مشغول به کار گردید .

در سال های اول دسترسی به اینترنت از طریق بستر خط تلفن Dialup  مرتفع گردید. در سالهای بعد و با پیشرفت تکنولوژی و ابزارهای دسترسی، فیبر نوری و E1 نیز همراه با بسترهای تلفن کیفیت بیشتری ایجاد نمود.

با گسترش و  کاربرد اینترنت در تمامی بخشهای اقتصادی - تجاری - اجتماعی، شرکت های مرتبط را برآن داشت تا امکانات وابزارهای بهتری برای دسترسی طراحی واجرا نماید .

این شرکت نیز در این مسیر توانست برای اولین بار بعنوان نماینده رسمی شرکت شاتل در استان تجهیزات سرویس های +ADSL 2 را نصب و این سرویس را در سال 85 راه اندازی نماید.

که این سرویس علاوه بر ارتقاء سرعت اینترنت که قبلا حداکثر تا kb/s 64 میسر بود به حداقل kb/s 2000 برساند.

در سال 1388 مبادرت به نصب تجهیزات رادیوئی و ارائه سرویس از طریق وایرلس با حجم نامحدود و به دستگاه های دولتی و خصوصی مبادرت ورزید.

این شرکت هم اکنون نمایندگی رسمی شرکت شاتل در استان می باشد که تمامی محصولات و سرویس های شرکت شاتل شامل +ADSL 2  ، اینترنت اختصاصی ، تلفن ثابت شاتل ، تلفن همراه شاتل ، وایرلس با بسترهای مختلف رادیو ، فیبر ، اینترانت ، سیم مسی و ... ارائه می نماید.

تلفن ثابت شاتل برای اولین بار در کشور و استان با پیش شماره 9100 و سیمکارت شاتل با پیش شماره 998 قابل ارائه می باشد.

شهرکرد،سه راه سینما،خیابان ولیعصر،کوچه۳،پلاک۱، طبقه سوم